تمام نمایندگی پاناسونیک تهرانهای تازه ولوو از سال ۲۰۱۹ الکتریکی میشوند

به لحاظ میرسد موضوع نمایندگی پاناسونیک در ایران هر روز جدی‌تر از پیشین می گردد , تا حدی که کمپانی سوئدی ولوو اعلام کرده از سال ۲۰۱۹ تمام نمایندگی پاناسونیک تهرانهایش الکتریکی می‌شوند .


تشکیل داد اتومبیل‌های سبز ( هیبرید و الکتریکی ) از مسئله امتحان و نادرست تبدیل به یک راهکار فراوان حیاتی برای آینده شرکت‌های مشهور شده است . دیگر مثل پیشین , شرکتی برای نمایش دادن اوج فناوری مهندسی خود , اتومبیل سبز نمی‌سازد , بلکه می داند بازار آتی نمایندگی پاناسونیک تهرانها بدین سمت پیش میرود و کم‌کم زمان کوچ نمایندگی پاناسونیک تهرانهای مجهز به پیشرانه‌های بنزینی درون‌سوز درسمت الکتریکی فرا می رسد .

کمپانی ولوو نیز با این‌که تا امروز , پیروز نشده مثل تسلا نمایندگی پاناسونیک تهرانی الکتریکی تولید انبوه بسازد , البته رسما اعلام کرده از دو سال آینده محصولاتش تمام الکتریکی میشود ; این یعنی نقطه پايان دادن به قدمت نمایندگی پاناسونیک تهرانهای بنزینی درون‌سوز ولوو و شروع فصلی نو در تاریخچه این موسسه سوئدی .

چنانچه این شرکت به قسم خویش وفا کند , شاید تا سال‌های آتی شاهد تغییر‌و تحول راهکار نمایندگی پاناسونیک تهرانسازهای مطرحی به این سمت هستیم و این یعنی خبر خوش‌حال‌کننده برای محفظه زیست , نوید هوای منزه و کاهش بیماری‌ها و مرگ‌ومیر .

اما شواهد فعلی نشان میدهد با دقت به ورود ولوو به پروسه اول برای ایجاد کرد اتومبیل‌های الکتریکی و کم‌تجربگی این نمایندگی پاناسونیک تهرانساز و دیگر کمپانی‌های هم‌رده , قول دادن برای تغییر و تحول ماهیت تمام نمایندگی پاناسونیک تهرانهای این موسسه سوئدی پاره ای دور از انتظار است . دست کم در حالت خوشبینانه , احتمالا تا سال ۲۰۱۸ شاهد حضور نمایندگی پاناسونیک تهران‌های بنزینی , افزونه هیبرید و تمام الکتریک در سبد محصول ها ولوو باشیم .

یکی از مسئولین ارشد ولوو گفته درخواست دوچندان مردم برای ایجاد نمایندگی پاناسونیک تهرانی الکتریکی سبب شده ما نیز بخواهیم به نیاز مشتریانمان پاسخ دهیم و این به معنای پایان دادن به قدمت نمایندگی پاناسونیک تهرانهایی است که صرفا پیشرانه‌های بنزینی درون‌سوز دارند .

او پیرو گفته که ولوو برنامه‌ای درپیش داراست در سال ۲۰۲۵ به ایجاد تیراژ ۱ میلیون دستگاه برسد . ما نیز برای اجرای این برنامه دوچندان مصمم هستیم و روحیه پیاده‌سازی آن را خواهیم داشت .

0 comments:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *