تعداد بک لینک دستگاه لیزر

چند سال پیش بود که تعداد بک پیوند یکی‌از فاکتورهای دستگاه لیزر درجه بندی موتورهای جستجوگرها شد . در هر حال , خیلی از سایت‌ها شروع به ایجاد کرد صدها و هزاران بک لینک به امید بدست آوردن جايگاه بالاتر . بسیاری از شرکت‌های دستگاه لیزر شروع به ارائه سرویس ها ایجاد هزاران بک لینک و پیوند کردند . اینکار سبب ساخت نتایج دستگاه لیزر کاوش ضعیف در موتورهای کاوشگر کرد . به عنوان مثال , در قبلی سازندگان پیوند می‌توانستند با دادن یک محتوای متشابه در صدها وبسایت مطبوعاتی ساخت بک لینک کنند . جستجوی یک واژه اساسی خاص یک‌سری وبسایت مطبوعاتی با محتوای یکسان را در نتایج جستجو نشان خواهد بخشید , براین اساس هیچ فضایی برای نمایش مطالب با کیفیت با خصوصیت های دیگر در یک سری برگه اولیه نتایج کاوش کمبود . در غایت موتورهای جستجوگر مانند گوگل استارت به تنبیه این مزارع لینک و پیوند , دستگاه لیزر مزارع محتوا و دایرکتوری‌ها باکیفیت پایین کردند . راه و روش و ایده دوری از این اتفاق این بود : کاهش قیمت لینک‌های بی کیفیت . بعضا از کارشناسان دستگاه لیزر بر این باورند که ساخت تعداد مقداری بک پیوند کیفیت خوب بالا خیلی بیشتر موثرتر دستگاه لیزر از تولید تعداد متعددی بک لینک و پیوند بی کیفیت در رتبه بندی نتایج جستجو دارااست .
با این وجود , در‌حالتی که وب سایت شما دارنده دو بک لینک و پیوند کیفیت عالی با کیفیت داشته باشد و وبسایت رقیب شما دارای بیست بک لینک باکیفیت متوسط داشته باشد , موتورهای کاوش گر به احتمال دوچندان رای به محبوبیت تارنما حریف شما بدهند و آن را در درجه بالاتری قرار دهند . به این ترتیب , تعداد بک پیوند هنوز نیز با اهمیت است , اما بایستی کیفیت خوب بک لینک هم پا باشد . پس , تعداد بک لینک‌ها دستگاه لیزر رابطه بی واسطه به تعداد آرای برای پیشنهاد شدن ( اکران ) تارنما شما دارااست .
متن بک پیوند


متن لینک‌ها امداد زیادی به موتورهای جستجو گر در درک کردن کلماتی حساس مرتبط با وب سایت شما می نماید . براین اساس , در‌حالتی که بک لینک‌های وب سایت شما دارای نوشته لینک نظیر &# دستگاه حکاکی لیزری ; اینجا کلیک فرمایید ” یا “ بیش تر بخوانید ” باشند , این متن لینک‌ها در درک خزنده‌های موتورهای جستجو از مطالب وب سایت شما ساخت خلل می نمایند . براین اساس در صورتی‌که سایتی به تارنما شما که موضوع آن ” فروش لوازم الکترونیکی ” است با متن پیوند “ تخفیف در توستر مورفی ریچاردز ” پیوند دهد , خزنده موتور جستجو گر درجه تارنما شما را در کلمه و واژه مهم “ تخفیف در توستر مورفی ریچاردز ” فراتر میبرد . با این وجود , با آپ تو دیت الگوریتم پنگوئن گوگل در سال گذشته , سایت‌های که همه بک لینک‌های خویش را با نوشته پیوند کلمه ها دارای اهمیت خاص متبوع خود ( فقط برای رقابت ) ساخته بودند , به طور چشمگیری رتبه آنها در نتایج جستجو کاهش پیدا کرد . این خود نشان دهنده این است که همگی بک لینک‌ها نباید با نوشته پیوند لغت ها کلیدی متبوع شما ساخته شوند . ازآنجاکه شما هیچ کنترلی بر روی متن لینک و پیوند , بک لینک‌های وب سایت خویش ندارید ( در وضعیت ارگانیک ) , شما ( که می‌خواهید غیر طبیعی بک لینک بسازید ) بایستی مراقب باشید که تعداد بک پیوند با متن لینک و پیوند کلمات اساسی متبوع شما نباید از نصف ( ۵۰ % ) کل بک لینک‌های تارنما اضافه باشد . یک میزان تعادل عالی در مارک کردن کلمه ها با اهمیت خاص برای یک وبسایت به صورت زیر باشد :
( به طور مثال برای تارنما دانشکده پرستاری مارتا ) دستگاه لیزر می‌تواند با نوشته لینک عمومی ساخته شوند ( نظیر اینجا کلیک فرمایید ) و دستگاه لیزر می‌تواند ترکیبی از متن لینک و پیوند عمومی و کلمه ها دارای اهمیت متبوع باشد ( مثل اینجا را کلیک فرمائید بیشتر در زمینه‌ی ۱۰ دانش گاه برتر مهد نوپا مامایی ) و یا ترکیبی از مکان و لغات مهم دستگاه لیزر مورد نظر ( مثل دانش گاه های پرستاری در جنوب کالیفرنیا ) را می‌توان در نوشته لینک بک لینک منفعت کرد .

0 comments:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *